Hikvision DS-2PA1201-PRD(UK)(B) Waterproof Adapter
- Model: DS-2PA1201-PRD(UK)(B)
- Input Voltage: 100-240V AC, 50/60Hz
- Output Voltage: 12V DC
- Output Current: 1A
- Power Output: 12W
- Waterproof Rating: IP67
- Operating Temperature: -30°C to 60°C (-22°F to 140°F)
- Storage Temperature: -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)